Klaudia Yogini

Minikurs aktywacja

Poznaj skuteczne techniki i Aktywuj Odwagę !

Odkryj w sobie siłę do uzdrowienia lęków i działaj odważnie w zgodzie ze Sobą!

MINIKURS AKTYWACJA ODWAGI to wiedza i zestaw skutecznych narzędzi bez zbędnego owijania w bawełnę! Podczas kursu zdobędziesz niezbędną dla Ciebie wiedzę w zakresie pracy z emocjami, ich zrozumieniem, uzdrawianiem, ucieleśnianiem i przede wszystkim uznasz siebie i wszystko co czujesz

Zaufały mi już setki osób, sprawdź!

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO TERAZ
OBA PAKIETY KUPISZ O 200 zł TANIEJ!

wybierz swój pakiet

minikurs aktywacja

Aktywacja Odwagi

Rozpocznij podróż w stronę odwagi i wybierz AKTYWACJĘ. Ten kurs to doskonałe narzędzie, które pomoże Ci przezwyciężyć lęki i połączyć z działaniem w odwadze. Ten pakiet zawiera aż 14 nagrań SAMYCH SKUTECZNYCH I WARTOŚCIOWYCH TREŚCI bez zbędnego owijania w bawełnę i powtarzania tego, co oczywiste! Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci wzmocnić swoje poczucie pewności siebie i działać odważnie. Ten minikurs to treści udostępniane do Ciebie w formie wideo, tekstów i nagrań audio, które zaczniesz otrzymywać codziennie od dnia od 22.06.2024.
Wzmocnij swoją odwagę i otwórz się na nowe możliwości już teraz!

minikurs + praktyki

Aktywacja Odwagi +

To pełen pakiet minikursu Aktywacja Odwagi poszerzony o pełen pakiet praktyk w formie audio! Dodatkowo otrzymasz:
- praktykę jogi na słuchawki "ukojenie lęku i niepewności"
- praktykę jogi na słuchawki "aktywacja odwagi"
- medytację proces ukojenia lęku
- medytację proces uwolnienie i uzdrowienie lęku
- medytację proces aktywacja odwagi
- pakiet afirmacji aktywacja odwagi
- karty pracy UZDRAWIAM LĘK
- karty pracy AKTYWACJA ODWAGI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PYTANIA

Czym różni się minikurs "Aktywacja Odwagi" od innych kursów na rynku?
Minikurs "Aktywacja Odwagi" to kompleksowy program, który nie tylko dostarcza wiedzy teoretycznej, ale również skupia się na praktycznych narzędziach i technikach. Dodatkowo, opcja "Aktywacja Odwagi+" zawiera pakiet praktyk i narzędzi w formie nagrań audio, które wzmocnią Twoje działania na poziomie podświadomym.

Jak i kiedy otrzymam dostęp do materiałów?
Po zakupie od 22/07/2023 każdego dnia drogą mailową otrzymasz po kolei dostęp do wszystkich materiałów i narzędzi. Każdy email będzie zawierał przekierowanie do odpowiednich plików i nagrań pracy w danym dniu.

Jak długo mam dostęp do materiałów kursu?
Po zakupie otrzymujesz pełen dostęp do wszystkich materiałów NA ZAWSZE, zawsze więc możesz wracać do narzędzi oraz oglądanych materiałów kiedy tylko chcesz, zawsze i wszędzie!

Czy mogę korzystać z kursu w moim własnym tempie?
Oczywiście! Nasz minikurs "Aktywacja Odwagi" został stworzony z myślą o elastyczności. Materiały będziesz otrzymywać codziennie przez 14 dni, jednak możesz uczyć się i praktykować w dowolnym tempie, dopasowując go do swojego indywidualnego harmonogramu.

Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego sprzętu lub oprogramowania, aby uczestniczyć w kursie?
Nie, nie ma potrzeby posiadania specjalnego sprzętu ani oprogramowania. Minikurs jest dostępny online, więc potrzebujesz jedynie stabilnego połączenia internetowego i urządzenia, takiego jak komputer, laptop, tablet czy smartfon.

Czy mogę skorzystać z kursu, jeśli nie mam wcześniejszego doświadczenia w dziedzinie rozwoju osobistego bądź pracy z emocjami?
Oczywiście! Minikurs "Aktywacja Odwagi" został stworzony z myślą o osobach o różnym poziomie doświadczenia. Bez względu na to, czy jesteś początkujący czy już posiadasz pewną wiedzę w zakresie emocji, nasz kurs dostarczy Ci wartościowych treści i praktycznych narzędzi.

Jeśli masz inne pytania, zapraszam do kontaktu! Jestem gotowa pomóc i udzielić Ci wszelkich informacji, których potrzebujesz.

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO TERAZ !
OBA PAKIETY KUPISZ O 200 zł TANIEJ

wybierz swój pakiet

Aktywuję Odwagę !

teraz tylko 330zł

teraz tylko 550zł

       OFERTA TYLKO DO 22/07/2023
* materiały kursu otrzymasz po zakupie od 22/07/2023