Klaudia Yogini

3 skuteczne sposoby na dodanie odwagi

Jak dodać Sobie odwagi? Trzy skuteczne metody

odwaga

Odwaga to nie tylko zdolność stawiania czoła strachu, lękom czy wyzwaniom, ale to również klucz do drzwi życia Twoich marzeń! Odwaga to twoja wewnętrzna moc i siła, która JUŻ JEST w Tobie, gotowa by rozkwitnąć i prowadzić Cię do osobistego sukcesu i spełnienia.

Często pozostajemy w swojej strefie komfortu, ograniczeni przez obawy i wątpliwości. Jednak odwaga daje Ci możliwość wyjścia poza te granice, odkrycia nowych horyzontów i zbudowania trwałych fundamentów pod Twoje marzenia.

Aktywacja odwagi to wybór wyjścia poza rutynę, wyrzucenia z głowy ograniczających przekonań i podjęcie decyzji o pokonaniu przeszkód. To moment, w którym mówisz sobie: “Tak, jestem gotowy/a stawić czoło swoim lękom i podążać w zgodzie ze sobą i tym czego pragnę”.

 

Oto moje trzy skuteczne sposoby na szybkie dodanie Sobie odwagi!
Spróbuj koniecznie i daj znać jak ci się podoba! (na końcu PREZENT!)
1. Wizualizacja działania w odwadze:
– Znajdź ciche i spokojne miejsce, gdzie możesz się skoncentrować – Zamknij oczy i zrelaksuj się. Skup się na spokojnym oddechu, aby uspokoić umysł.
– Wyobraź sobie sytuację, w której potrzebujesz wykazać odwagę.
– Wizualizuj siebie działającego w tej sytuacji z pewnością siebie i odwagą. Wyobraź sobie, jak pokonujesz ewentualne przeszkody i osiągasz sukces.
– Skoncentruj się na pozytywnych emocjach, które towarzyszą temu działaniu. Poczuj wewnętrzną siłę i pewność siebie, jaką doświadczasz w tej wizualizacji.
– Powtarzaj tą wizualizację regularnie, aby wzmocnić swoją odwagę i przygotować się mentalnie do rzeczywistych sytuacji, które wymagają działania.
 
2. Afirmacje dopasowane do Ciebie:
– Zidentyfikuj konkretne obszary, w których chcesz wzmocnić swoją odwagę. Mogą to być sytuacje, w których zazwyczaj odczuwasz niepewność lub lęki.
– Stwórz afirmacje, które są skierowane bezpośrednio do tych obszarów. Na przykład, jeśli boisz się publicznych wystąpień, afirmacja może brzmieć: “Jestem odważny i pewny siebie podczas publicznych wystąpień”. “Publiczne wystąpienia są dla mnie z dnia na dzień coraz łatwiejsze”.
– Wybierz kilka afirmacji, które rezonują z Tobą i które wywołują pozytywne odczucia. 
– Powtarzaj afirmacje na głos lub w myślach codziennie, najlepiej rano i wieczorem.
 
3. Oddech odwagi i satysfakcji:
– Usiądź w wygodnej pozycji lub leż na plecach. Zamknij oczy i zrelaksuj się. Skoncentruj się na oddechu. Wdychaj powoli i głęboko przez nos, a następnie wydychaj powoli przez usta.
– Teraz weź głęboki wdech przez nos
– A następnie zrób głęboki wydech przez usta, w taki sposób aby wydać w tym czasie dźwięk “hhhhaaaaaaa”
– Praktykuj tę technikę regularnie, szczególnie przed sytuacjami, które wymagają odwagi. Pomaga ona w uspokojeniu umysłu i wzmocnieniu poczucia wewnętrznej siły.
  
Pamiętaj, że regularna praktyka tych technik może pomóc w rozwijaniu i wzmacnianiu odwagi.😊

Jeśli chcesz uzdrowić swój lęk, chcesz przezwyciężyć obawy i pragniesz podążać z odwagą w kierunku życia którego pragniesz, to MAM DLA CIEBIE COŚ WYJĄTKOWEGO! Pakiet AKTYWACJA ODWAGI, to zestaw 4 głęboko uzdrawiających praktyk medytacyjnych, które przeprowadzą cię przez proces uzdrawiania lęku, odblokują blokady i aktywują dostęp do odwagi która jest w  tobie! SPRAWDŹ I AKTYWUJ SWOJĄ ODWAGĘ JUŻ DZIŚ!

Nagrania w prezencie, które mogą Cię zainteresować

Chcesz podziękować za moją pracę?