Klaudia Yogini

Emocje i gruntowanie

Uziemienie to klucz do odzyskania równowagi

wracam do siebie do ciała

“Uziemienie to kluczowy element równowagi, niezbędny dla zdrowego funkcjonowania naszych ciał i umysłów. W świecie pełnym chaosu, niepewności i przemian, uziemienie daje nam poczucie trwałości, siły i spokoju. A chakra korzenia, Muladhara, jest naszym fundamentem, naszym kotwicowym punktem, który wprowadza nas w głębię naszych ciał, łącząc nas z ziemią i jej leczniczą energią.

 

Gdy zanurzamy się w praktykach uziemiających, na przykład medytacji, jogi czy pracy z chakrami, uczymy się słuchać naszego ciała, jego potrzeb i pragnień. Odkrywamy, jak nasze ciało mówi do nas poprzez ból, napięcie czy przyjemność, stając się świadomymi jego mądrości i siły. W miarę jak zaczynamy czerpać z tej mądrości, powracamy do siebie, odkrywając naszą prawdziwą istotę, naszą autentyczność i naszą unikalną ścieżkę.

 

Współpracując z chakrą korzenia, uczymy się również doceniać nasze ciało jako cudowny, żyjący organizm, który jest naszym domem i naszym świadkiem na tej planecie. Podejmując decyzje związane z żywieniem, ruchem i pielęgnacją ciała, dajemy mu miłość, szacunek i troskę, które zasługuje.

 

Nawracając do chakry korzenia, powracamy do naszej istoty i naszego ciała, wzmacniając naszą więź z nimi. W rezultacie, doświadczamy większej równowagi, zdrowia i spokoju, pozwalając nam na pełniejsze życie, głębsze zrozumienie siebie i bardziej autentyczne relacje z innymi.” A. Judith

 

Otrzymaj zestaw sprawdzonych
narzędzi na uziemienie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia w dopasowaniu odpowiednich dla Siebie praktyk, które będą wspierać cię w procesie zauważania, wyrażania, uwalniania oraz kojenia emocji i uczuć, to zapraszam cię na indywidualną konsultację. Otrzymasz ode mnie holistyczne wparcie dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb i celów za pomocą regularnych spotkań, bądź jeśli wolisz pracę we własnym zakresie – stworzę dla Ciebie plan pracy do indywidualnej realizacji <3 Wszystko, aby dać Ci jak najwięcej wparcia i komfortu!

Inne nagrania które mogą Cię zainteresować

Chcesz podziękować za moją pracę?